20.8.2011 Gerlachov – Punk fest Mlynská+ DATUM VYROBY, ALTERNATIWE...

 

 

 

Trpím nedostatkom slovnej zásoby. Nečítam. Nebaví ma to J. Toto je môj prvý report. Nemám s tým skúsenosti tak som sa rozhodol, že ho začnem písať už o deň skôr, aby som niečo nedokurvil J.

 

Nedeľné ráno sa zvládalo celkom ľahko. Dosť mi pomohol pripravený pohár s vodou pri posteli J. Ono človek sa za tie roky aj vypracuje a naučí ako to chodí a ako to zvládnuť s nadhľadom (žiaľ, boh to tak chcel a nie vždy sa to podarí, vie byť sviňaJ). Tak po piči raňajkách sa môžem pustiť do písania čo sa včera stalo.

 

Dohodnutý sme boli,  že na cestu vyrazíme o tretej, no Šeps ma aj tak otravoval (piči cez obed), že kedy to ideme. On je z tých čo nepočúva a potom kurví život dobrým ľudom ako som ja J... Hodiny ukazujú pár minút pred treťou a dostávame sa k rutine: stretko na chodbe zo Šepsom a Alžbetkou, jebanie si to do skúšobne po veci, natankovať, do obchodu, a jebanie si to po Ráštepa a večné čakanie naňho. Vítal nás so slovami, že si chcel drankať svoj twister keď sme akurát zazvonili J.

Tak sme teda vyrazili smer Gerlachov. Cesta bola príjemná, hlavne pre Ráštepa keďže mohol sedieť vedľa mňa J. Treba ho pochváliť, ani raz nespomenul chlast. Nádherná príroda! Niekoho zaujali tatry, niekoho zas slečny v mestách. Taktiež sme videli Poľsko J. Ta po piči! (Mal som tu spomenúť aj dáku kravinu, ale vieš čo Šeps? J Seriem ti na to J.) Dorazili sme niečo pred siedmou. Práve si to jebali Alternatiwe, pekne hrali šráci, ale chuť na hrušku bola silnejšia. Ľudí bolo dáko pomenej, takže nebol problém zbadať chalanov s Dátumu výroby, najskôr som myslel, že na fest prišiel aj Vraťo Rohoň J Tak kapela dohrala a na rad sme išli my. Ono moja skromná slovná zásoba mi nedovolí opísať miesto kde sa hralo J. Ešte šťastie, že Alžbetka poriešila fotodokumentáciu. Počas hrania sme mali nádherný výhľad, tak nám set zbehol dosť rýchlo, teda aspoň mne, ale zas my aj tak dlho nehrávame tak je táto veta asi zbytočná J. Po nás si to išla jebať kapela TZB až z ďalekej Blavy. Keby som ja mal na východ volať kapelu až z Blavy, bola by to určite iná. Nič proti chalanom, ale rozmýšľal by som viac ekonomicky J.

Domov sme mali celkom naponáhlo, Šeps mal slinu. Tak nasledovalo dáke to rozlúčenie, kšefty s CéDečkami, otvorenie vínka na cestu a hor sa do tej riti, z ktorej pochádzame. Do Žbyncov sme dorazili kolo polnoci a po vyložení vecí v skúšobni sme si to jebali ku mne. Otvorenie ďalších vín, navarenie rasta sáčkových polievok (bez glutamanu :D) od Šepsa, púštanie kaziet mojej mamky J. Príjemná noc. Ráštep dostal zjeba z vrchu tak si to jebal domov. Pak nasledoval odchod zo scény Šepsa a Alžbetky a ja som sa s láskou mohol jebnúť do postele.

 

PS: Musím uznať, že čo sa organizácie festu týka, tak takú som ešte nezažil J

 

Vatikánsky denník, Tvarohový Míša alias Jepeto J

 

SMS-ková(čová) súťaž!

 

Otázka: Koľko nadávok obsahuje report?

 

Tvar SMS-ky: počet končatín bežného človeka_počet nadávok

 

Odpovede posielajte na e-mail: nasmiech(a)centrum.sk

 

Súťaž trvá do konca Majského kalendára.

 

Poznámka! Odpovede písať v rímskych čísliciach!

 

 

Späť!